SKU: 5MXM100RVMA
Daikin 5MXM100RVMA 10.0kW 5 Port Multi (Outdoor Unit Only)
  • 10.0kW Cooling / 11.0kW Heating
  • Reverse Cycle Inverter
  • R32 Refrigerant
  • 5 Year Warranty
Gas Precharge: 40m
Max Connected: 15.6kW
Dimensions (HxWxD): 990x940x320mm